Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

     Rada Rodziców reprezentuje interesy wszystkich Państwa jako Rodziców zarówno na terenie Szkoły jak i poza Szkołą i w imieniu Rodziców w tym celu Rada podejmuje konkretne działania. Rada Rodziców opiniuje programy wychowawcze oraz programy profilaktyki przyjęte przez Radę Pedagogiczną, ponadto wypowiada swoje opinie we wszystkich sprawach dotyczących szkoły.

   Dzięki wpłacanym przez rodziców składkom Rada ma możliwość być organizatorem wielu imprez i przedsięwzięć oraz może zakupić nagrody i mieć wpływ na inne konkretne korzyści dla naszych dzieci. Z otrzymanych od Rodziców pieniędzy Rada w Państwa imieniu w latach ubiegłych sfinansowała wiele pomysłów. Szczegółowe informacje dostępne są u członków Rady.

   Uprzejmie prosimy wszelkie inicjatywy oraz uwagi zgłaszać pisemnie do przedstawicieli klas - członków Rady, mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie. Prosimy o zgłaszanie pomysłów, w realizację których w Państwa imieniu mogłaby się Rada zaangażować. Zapraszamy też do współpracy wszystkich chętnych Rodziców.

 

 

 

Rada Rodziców
przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 318
w Warszawie

 

 

   
www.000webhost.com